Щороку 20 березня люди  всієї планети відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. День Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірних проблем нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження біорізноманіття на планеті.

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено міський етап фестивалю-конкурсу духовної пісні "Молитва за Україну", присвяченого 130-й річниці з дня народження В.О.Барвінського.

У засніжену Україну з вирію повернулися лелеки, які потерпають  від холоду і голоду та потребують людської уваги й негайної допомоги.

14 березня 2018 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося обласне заняття Школи молодого вчителя з проблеми «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей».

Щороку з настанням весни починається масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

15-16 березня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді розпочався цикл тренінгів з кліматичної освіти «Клімат змінюється. Час діяти!» для педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» .

З 13 по 17 березня у  Житомирі відбувався ІV етап VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Facebook

1000 символів ліворуч