Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні 4494 випускників закладів загальної середньої освіти області, для яких поточний навчальний рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним.

Як педагог, як мати, як керівник галузі освіти краю я нині з вами розділяю ці хвилюючі почуття – прощання зі школою. Водночас горда того, що ви - нове, молоде покоління нашої держави, виховане, на почуттях патріотизму, нетерпимості злу, бажанні бути гідними громадянами своєї країни.

Бажаю кожному з вас успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в особистому і професійному житті, не забувайте своїх батьків, шкільних друзів, отчий дім, ваших наставників-учителів, рідний край, впевнено та гордо представляйте Тернопільщину й Україну в європейській і світовій спільноті добрими справами і вагомими здобутками.

Окремі слова вдячності колегам-учителям, які  разом з батьками сповна віддавали своє тепло і ласку, свій професійний і життєвий досвід нашим випускникам.  Переконана, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розвиток Нової української школи, виховання у юних серцях почуття добра, людяності, любові до рідного краю, сім’ї і школи.

Мої щирі вітання  всім школярам.  Останній шкільний дзвоник сповістив  про омріяний прихід літніх канікул. Вірю в те, що ви проведете їх безпечно, весело й цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил, зустрінете нових друзів.

Бажаю всім учням та випускникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах! 

 

         З повагою

Начальник управління освіти
і науки облдержадміністрації                                           Ольга ХОМА

Сьогодні, 25 травня ц.р. у комунальному закладі Почапинська загальноосвітня школа Тернопільського району відбулася  урочиста лінійка з нагоди Останнього дзвоника.  

З 21 по 22 травня ц.р. у селі Скоморохи Бучацького району, таборі ОК «Лісовий», відбувався фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

На базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського відбулася міжнародна конференція та тренінг"Ідентифікація, профілактика та розслідування насильства щодо дітей, допити дітей, які стали жертвами сексуального насильства, міжнародне співробітництво, боротьба з виробниками дитячої порнографії та кіберзлочинністю".  

27 трaвня y Тернoпoлі нa Теaтрaльнoму мaйдaні відбудеться нaукoвa пoдія рoку – 6-ті Нaукoві Пікніки.

У літній період 2018 р. відповідно до статті 14 Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей” на базі закладів загальної середньої освіти області функціонуватимуть 177 дитячих закладів відпочинку.

За оперативною інформацією з пунктів тестування, участь у тестуванні взяли 9967 осіб, що становить 97,6 % від загальної кількості зареєстрованих. 

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч