Вітаю вас зі святом Першого вересня, Днем знань!

Сьогодні для усіх розпочинається цікавий і захоплюючий період життя – старт чергового етапу освітнього процесу. Віднині хтось вперше сяде за парту, хтось продовжить свій шлях довгою, повною відкриттів і досягнень, шкільною дорогою.

Бажаю першокласникам любити рідну мову й землю, поважати працю і знання, а одинадцятикласникам – берегти в своїй пам’яті шкільні роки та непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного основам великої науки – життя.

Безмежна вдячність освітянам та батькам за їх жертовність, наполегливість і сумлінність у вихованні покоління свідомих громадян і справжніх патріотів України. Адже любов до своєї держави починається з шкільного порога, пізнання рідного краю, свого коріння, мудрого слова вчителя.

Щиро вірю й глибоко переконана в тому, що новий навчальний рік для освітян Тернопілля стане ще одним важливим кроком на шляху реформування, модернізації та розвитку освіти, творення нової української школи, нового освітнього простору і нового змісту освіти, буде успішним, результативним і багатим на творчі та освітні звершення!

 

З повагою Ольга Хома, начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч