З нагоди Дня знань голова облдержадміністрації Степан Барна привітав учнів та вчителів Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка. Він побажав їм успіхів у навчанні, а також надалі лише примножувати ті здобутки, які вони вже мають. Принагідно очільник області вручив гімназії сертифікат на суму 3 млн. 100 тисяч гривень на утеплення фасаду. Дані кошти були виділені із Державного бюджету.

 

«Мені дуже приємно разом з вами брати участь у цих урочистостях з нагоди початку нового навчального року. Приємно і почесно. Адже Тернопільська Українська гімназія імені Великого Каменяра не лише успадкувала усе наукове та освітнє багатство, яке виплекало таких велетів думки і духу, як Йосиф Сліпий, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Олександр Смакула, Лесь Курбас та Ярослав Стецько, але й продовжує бути своєрідним локомотивом, яскравим прикладом, взірцем для інших в організації навчально-виховного процесу на найвищих якісних регістрах. Цю високу планку якості забезпечує працьовитий і самовідданий колектив досвідчених і молодих педагогів, серед яких 2 Заслужених вчителі України, 6 Відмінників освіти України, 19 вчителів-методистів, 18 старших вчителів. Саме тому весь навчально-виховний процес у гімназії спрямовується на розвиток вільної особистості – як основної передумови формування моральної та інтелектуальної еліти нашої нації», – зазначив під час вітального слова Степан Барна.

 

Цього дня керівник області Степан Барна взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань і Першого вересня у Тернопільському національному економічному університеті. Спільно з ним привітала першокурсників із новою сторінкою у житті начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

«Сьогодні нелегкий час для нашої країни. Тому найбільшим здобутком нашої спільної роботи є робота в напрямку покращення результатів і відчуття змін у людей. Країна потребує висококваліфікованих кадрів, випускників університетів, котрі будуть здатні зробити певні системні зміни, проявити свій інтелект, знання на користь нашої держави», – зазначив під час вітального слова Степан Барна. 

Під час урочистої лінійки у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Ігор Вонс привітав учнів, їхніх батьків та педагогічний колектив з Днем знань. Насамперед, він висловив щиру вдячність усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі.

«Шановні вчителі, пам’ятайте — саме завдяки вашій щоденній наполегливій праці твориться майбутнє країни. Ви щедро ділитеся своїми знаннями, виховуючи молоде покоління свідомих громадян та справжніх патріотів. Переконаний, що ваші здібності й талант стануть запорукою нових успіхів нашої держави. Попереду на нас чекає велика робота і в подальшому економічний потенціал України розвиватимуть майбутні фахівці, виховані вами. Тож нехай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів потішить успіхами вихованців, а батьків – гордістю за досягнення своїх дітей», — побажав присутнім на святі Ігор Вонс.

 

У Кременецький ліцей імені Уласа Самчука, на свято Першого дзвоника завітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

У привітальному слові Юрій Юрик наголосив, що 1 вересня — це завжди особливий день, адже для багатьох відкривається незвіданий, цікавий та разом з тим, нелегкий шлях до пізнання нового.

«Школа дає нам стабільний фундамент, який у подальшому допоможе стати високопрофесійними й затребуваними фахівцями, справжніми знавцями обраної справи. Якщо сьогодні ми сумлінно засвоюватимемо отримані знання, то завтра вони знадобляться нам для успішної самореалізації й наполегливої праці на благо України. Розбудова держави, її визнання на міжнародному рівні напряму залежить від кожного з нас. І наш святий обов’язок — гідно продовжувати справу, розпочату нашими дідами-прадідами, які поклали своє життя у боротьбі за волю й незалежність рідної країни. 

Тож нехай цей рік буде щасливим для кожного з вас, дорогі учні й шановні вчителі. Пам’ятайте, що знання — це скарб, а вміння й бажання вчитися – ключ до нього», — зазначив Юрій Юрик.

 

Педагогічний і учнівський колективи Мельнице-Подільської школи Борщівського району з Днем знань та початком нового навчального року привітали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук і народний депутат України Олег Барна.

Звертаючись до учасників дійства Віктор Овчарук зазначив: «Від щирого серця вітаю вас із Днем знань! Це хвилююче та урочисте свято для кожної людини, але найбільше - для тих, хто вперше сяде за шкільні парти – для першокласників. Переконаний, що вони з нетерпінням чекали цього дня, разом з батьками готувалися до нього.  Вчіться, пізнавайте світ, здобувайте знання, дорогі дітки. Звичайно, дуже відповідальним та важливим є цей навчальний рік для випускників, адже попереду ЗНО та вибір майбутньої професії. Докладайтеся усіх сил, щоб успішно завершити навчання, мати  глибокі знання, щоб прокладати власну життєву дорогу у доросле життя. Бажаю терпіння, сили волі і викладачам та батькам. Нехай діти приносять вам радість та  зреалізовують ваші мрії».

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч