Початок навчального року 1 вересня  у колегіумі для дівчат «Знамення» - це традиційна Божественна Літургія та молитва за тих, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодні. Перший урок був присвячений темі: «Поважаю європейські цінності  - будую сучасну Україну». 

 

     Проханням про Боже благословення та мир для України, а також благословення для учениць колегіуму стала піша проща 2 вересня «Стежками Патріарха Йосифа Сліпого» із Заздрості до Зарваниці.

    Урочисте святкування початку нового навчального року – це радість для численної колегіальної спільноти, яка зросла  до 44 учениць, їхніх рідних, друзів, що 3 вересня  зібралися на Святу Літургію у Соборі Зарваницької Богородиці. Після урочистої посвяти  у колегіантки  традиційно колегіум вітав нових учениць святковою програмою, яку готували самі учениці, демонструючи широкий спектр талантів.

      Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації  Ганна  Зварич, звертаючись до присутніх, передала  вітання від очільників обласної державної адміністрації – Степана  Барни та обласної ради – Віктора  Овчарука, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації – Ольги  Хоми та побажала ученицям нових звершень  і  наснаги. Вітали учениць і директор колегіуму  - Марія  Миськів, батьки, друзі, а також випускниці закладу.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч