За підсумками літнього оздоровлення 2017 року в області понад 55 тисяч дітей зміцнили власне здоров’я.

 

За цей період різними формами відпочинку й оздоровлення було охоплено 785 дітей із категорії діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, понад 16 тисяч дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 8 тисяч дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 5 тисяч дітей із категорії творчі та обдаровані, 93 дитини, переселені із тимчасово окупованих територій і 1 152 особи, чиї батьки є учасниками АТО. Найкраще цю роботу проведено в Теребовлянському й Тернопільському районах, а також у місті Тернополі..

Вперше за останні роки цьогоріч досить суттєвою була фінансова підтримка оздоровчого процесу: з обласного бюджету виділили 5 млн. 520 тисяч гривень. За ці кошти охоплено 21-денним відпочинком 1 350 дітей пільгових категорій, частину неповнолітніх відправили на відпочинок за кордон. Зріс рівень фінансування і з місцевих бюджетів – 3,5 мільйонів гривень і з ОТГ – понад 1,5 млн. гривень.

Порівняно з минулим у поточному році працювало більше оздоровчих та відпочинкових закладів. Діяли 406 таких закладів: 9 стаціонарних заміських оздоровчих закладів, 5 санаторіїв, понад 380 мовних таборів і табори з денним перебуванням, діяли наметові та табори праці й відпочинку.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч