У Міжнародному дитячому  центрі «Артек», що у Пуща-Водиці, розпочався  Всеукраїнський фінал проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves».

 

На цей турнір  прибули  300  обдарованих, спортивних, активних і розумних дітей з 25 регіонів України.

Упродовж  тижня учасники не лише змагатимуться у  конкурсах  - «Презентація команди», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета, волейбольний турнір, а й спілкуватимуться зі спортсменами, вчитимуться берегти навколишнє середовище.

Щоб стати командою-переможцем і представляти свій регіон на головному старті сезону, учням 12-14 років з-понад тисячі шкіл країни, потрібно було пройти декілька етапів, починаючи від турнірів між класами, школами району, міст та області. Тернопільщину на турнірі представляють вихованці Борщівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика».

Уже всьоме Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» успішно реалізовується Національним олімпійським комітетом України. Цьогоріч проект має назву «Olympic Moves» і втілюється у життя у партнерстві з давнім та надійним другом олімпійського руху - компанією «Кока-Кола».

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч