2 вересня ц.р. група школярів зі Зборівщини вирушила в Республіку Польщу, де в м. Любомєж безкоштовно здобуватимуть освіту за обраним профілем та одночасно займатимуться волонтерською діяльністю.  

 

Цей захід здійснюється за сприяння Міжнародного Центру Впровадження Програм ЮНЕСКО.  Від’їзду школярів з Тернопільщини на навчання передувала організаційна робота, згуртування групи, вивчення польської мови, ознайомлення з культурою та традиціями цієї країни.
Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський у напутньому слові до дітей відзначив, що їхня місія відповідальна і почесна: поруч із здобуттям європейської освіти молоді люди презентуватимуть Україну у Республіці Польща, перейматимуть досвід лідерства та організації самоврядування. Очільник району побажав дітям та їхнім батькам легкої дороги та висловив сподівання, що, повернувшись на Україну, молоді люди зроблять свій вагомий внесок у розбудову нашої держави – мирної, європейської та незалежної.
Перед від’їздом школярі отримали благословення священника на успішне навчання та подорож, а також виконали державний Гімн України.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч