Нещодавно науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ спільно з 44-ою окремою артилерійською бригадою, що дислокується у м.Тернополі, з нагоди третьої річниці від часу відновлення її діяльності, проведено заходи з військово-патріотичного виховання для військовослужбовців та учнівської молоді.

 

Учні, майбутні офіцери Коропецького обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою і ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою фізичною підготовкою», школярі Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Я.Стецька Тернопільського району, Тернопільських ЗОШ І-ІІІ ст. №2, 5, 14, 22, 14, учнівська команда Зборівського району в рамках завдань програми з військово-патріотичного виховання учнівської молоді дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») знайомилися з військовою технікою, побутовими умовами солдатів-контрактників, брали участь у військових вишколах, спортивно-воєнізованих естафетах. Набуті навики стануть у пригоді школярам для вибору майбутньої професії, а розповіді учасників АТО переконливо доводили як потрібно сьогодні молодому поколінню вчитися захищати українську землю.

На завершення заходів усіх пригощали солдатською кашею, дарували українські патріотичні пісні у виконанні духового оркестру.

Такі заходи з військово-патріотичного напряму не тільки надихають бути справжнім захисником своєї землі, але й вміти чесно і добросовісно виконувати священний обов’язок служити Богові та Україні.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч