12 та 13 вересня в рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ” громади Тернопільщини стали учасниками  напрацювання рішень у медичній, освітянській та політичній реформах. Пропозиції, зібрані в рамках консультацій, будуть враховані профільними міністерствами при підготовці матеріалів  щодо зміни державної політики.

 

Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін” організований громадською організацією “Центр ІІА” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру СЕйОв, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України. Мета туру - залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики. Збір та врахування позицій виконавців реформ та тих, на кого ці реформи вплинуть, має стати стандартом роботи виконавчої влади для успішної розробки та впровадження якісних змін.

Як запустити якісну перекваліфікацію та атестацію вчителів для виконання нового освітнього стандарту?

Як організувати процес відбору директорів та якою має бути успішна управлінська модель у системі середньої освіти?

У який спосіб та за якими критеріями має здійснюватися контроль за виконанням освітнього стандарту?

Всі ці та інші теми обговорено під час консультації, яка відбулася 12 вересня о 10:00 у Тернопільській обласній державній адміністрації у 532 аудиторії (вул. Грушевсього, 8) за участі представників професійних освітянських спільнот, місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад та аналітичних центрів.

Спікери:

представник Міністерства освіти та науки України;

Ірина Когут, експерт аналітичного центру СЕООБ з питань освіти.

Зібрані пропозиції від Тернопільщини з питань реформування освіти будуть враховані Міністерством освіти та науки України при розробці нової державної політики.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч