У Кременецькому медичному училищі ім. Арсена Річинського відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільщини.

 

Перемогу здобула студентка ІІ курсу спеціальності «Фармація» Чортківського державного медичного коледжу Ірина Новосільська. Майбутні медики щороку гідно представляють цей навчальний заклад на мовно-літературних конкурсах та олімпіадах, а також неодноразово ставали переможцями півфінальних і фінальних етапів.

«Формування національної інтелігенції, сприяння збагаченню інтелектуального генофонду нації, виховання її духовної еліти на одному рівні з підготовкою висококваліфікованих фахівців – мета щоденної праці колективу нашого закладу, - стверджує директор медичного коледжу, Заслужений лікар України, депутат обласної ради Любомир Білик. - Від того, як виховаємо молодь, як навчимо, який дамо поштовх до життя, розвитку таланту, залежить наше майбутнє. Безперечно, ми щиро радіємо успіхам наших студентів, бо саме успіхи додають впевненості у завтрашньому дні і є запорукою майбуття України».

Викладач української мови та літератури Олександра Петрушенко, з якою Ірина йшла до перемоги, переконана, що там, де є щоденна праця і бажання нових висот, неодмінно буде результат.
Ірина Новосільська представлятиме вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації Тернопільської області в Кривому Розі, де з 28 по 30 березня триватиме ІІІ (підсумковий) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч