Українська збірна здобула 112 медалей на  ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в м. Марракеш (Королівство Марокко), посівши перше місце у медальному заліку.

 

На рахунку спортсменів - 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.

У змаганнях брали участь більш як 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис спортсменів з усього світу.

“Майже у кожному змаганні наші юні спортсмени демонстрували свою вправність та вміння. Українська збірна впевнено перемогла у більшості змагань і зараз займає почесне перше місце. Таким результатом завдячуємо тренерам та батькам школярів,ну і зрозуміло, самим дітям. Вони доклали надзвичайні зусилля, щоб досягти таких успіхів”, - відзначив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Тернопільщину на Всесвітніх іграх школярів представляла учениця Тернопільського НВК «Школа-колегіум ім. Й.Сліпого» - вихованка відділення спортивної гімнастики комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 імені Юрія Горайського», багаторазова чемпіонка України, майстер спорту Анастасія Бачинська.

За підсумками двох перших днів змагань юна спортсменка стала срібною призеркою змагань у командному заліку збірної України. В особистих змаганнях Анастасія здобула дві золоті нагороди: у багатоборстві та в опорному стрибку.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч