28 вересня ц.р. у Києві в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проведені урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

 

Мета зібрання – популяризація дошкільної освіти, підвищення престижності професії та обмін кращим досвідом роботи працівників дошкільної освіти країни.

У заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля брала участь делегація педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Тернопільської області.

До проведення урочистої частини учасникам було запропоновано: майстер-класи; виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань; виставку студентських дипломних робіт; екскурсії по НПУ ім. М.П.Драгоманова, а також організовано нараду для спеціалістів з питань дошкільної освіти департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Пізніше відбулися вітання, концертна програма і нагородження працівників дошкільної освіти. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена вихователь Бережанської обласної комунальної загальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання Гаврада Оксана Василівна.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч