МОН України пропонує для обговорення:

 • проект Положення про конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти.
  Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 04 червня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • проект наказу «Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».
  Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою до 21 травня 2018 року на адреси: 03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 36, та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел. (044)248-22-75.
 • проект Закону «Про фахову передвищу освіту». До Верховної Ради України, що був внесений народними депутатами України Кремінем Т.Д. та Бриченком І.В.
  проект Закону «Про фахову передвищу освіту», над текстом якого працювали представники ГО «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації». Законопроект був зареєстрований народним депутатом Марченком О. О. (№8321)
  Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 5 червня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч