Вивчати історію та згадувати про важливі та трагічні події українського народу потрібно не тільки під час відзначення пам'ятних дат, але і за будь-якої нагоди. Різноманітні виховні заходи сприяють цьому та заохочують школярів до глибшого самостійного пізнання історії та культури рідного народу.

 

З 01 березня ц.р. на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді розпочався цикл тренінгів з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» для педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

 

28.02.2018р. у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся круглий стіл «Інтеграція кліматичної освіти в позашкільну роботу еколого-натуралістичного спрямування» для керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму.

 

27 лютого ц.р. у Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді проведено для керівників закладів позашкільної освіти області семінар «Особливості ведення цивільного захисту в закладах позашкільної освіти».

 

У Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання освітяни району брали участь у зустрічі на тему «Освіта Фінляндії».

Facebook

1000 символів ліворуч