Реформа децентралізації показує наочний результат, зокрема і в сфері освіти. Сьогодні ми маємо декілька основних блоків завдань. Це розбудова мережі опорних шкіл, запровадження з 1 вересня у всіх школах Нової української школи з одночасною розбудовою Нового освітнього простору та інклюзивне навчання. Серед завдань також забезпечення шкіл новим обладнанням, автобусами, будівництво інфраструктури навколо опорних шкіл тощо. Про це сказав під час селекторної наради щодо реформування освіти в умовах децентралізації Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Перелік опорних навчальних закладів області та їх філій (станом на 01.03.2018р.)

Опорні навчальні заклади Тернопільської обласні станом на 01 лютого 2018 року.

 

12 грудня 2017 року на базі Стрілковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Борщівської міської ради проведено обласний семінар з проблеми «Інформаційно-методичний супровід опорної школи як авангарду освітніх змін в умовах децентралізації».

12 грудня 2017 року начальник управління освіти і науки облдежажміністрації Ольга Хома і депутат Тернопільської обласної ради, ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Володимир Іванишин відвідали опорний заклад «Більче-Золотецький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району.

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч