Під час щотижневої скайп-наради з керівниками райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома наголосила на необхідності створення в області інклюзивно-ресурсних центрів.

 

19 грудня 2017 року Кременецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів відвідали заступник Чортківського міського голови Роман Тимофій та заступник директора з навчально-виховної роботи Чортківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Наталія Котик.

 

Теребовлянська гімназія це не просто навчальний заклад. Це – минуле, сьогодення і майбутнє. Її називають кузнею героїв, колискою талантів, острівцем духовності і волелюбності. Вона пройшла через перипетії історії, пережила багато змін , і відродилася знову.

 

У Тернопільському навчально-реабілітаційному центрі відбувся шкільний фестиваль "Повір у себе-2017" для старшокласників, метою якого було виявлення творчих надбань дітей, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку.

Facebook

1000 символів ліворуч