Статтею 24 Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік» встановлено, що видатки на оплату послуг з підготовки фахівців у вищих закладах освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, починаючи з 1 січня ц.р. здійснюються з обласних бюджетів та бюджету міста Києва.

 

У разі прийняття міською радою міста обласного значення - обласного центру рішення про здійснення видатків на оплату послуг з підготовки фахівців у вищих закладах освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік», які розташовані на території зазначеного міста, такі видатки здійснюються з бюджету зазначеного міста.

Також зазначено, що вказаною статтею доручено Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку передачу з державної у комунальну власність вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік» та вжити заходів щодо недопущення закриття чи перепрофілювання впродовж 2018-2021 років вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік».

З метою належного оформлення пакетів документів Міністерство освіти і науки України надає відповідні методичні роз’яснення, що додаються.

Методичні рекомендації

Розяснення щодо процедури передачі

Форма техніко-економічного обгрунтування


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч